شرکت فنی و مهندسی منشور پارس با بیش از بیست سال تجربه در زمینه پرورش انواع طیور و ساخت ماشین های جوجه کشی به عنوان بزرگترین تولید کننده ماشین های جوجه کشی صنعتی و خانگی تمام اتوماتیک در جنوب کشور مشغول فعالیت می باشد. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متعهد و متخصص و استفاده از ماشین آلات پیشرفته صنعتی و قطعات مرغوب و با کیفیت، اصل مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده است.این شرکت با انتخاب حوزه تکثیر و پرورش انواع ماکیان در مقیاس های مختلف به عنوان یکی از مهمترین حوزه های تولیدات کشاورزی اقدام به شبکه سازی تکثیر و پرورش طیور نموده است.

* خدمات راه اندازی اولیه

از آنجا که علاقه مندان راه اندازی یک کسب و کار در زمینه تکثیر و پرورش طیور صرفاً با داشتن اطلاعات تئوری توانایی لازم را جهت شروع به کار و کسب درآمد نخواهند داشت، لذا کارشناسان واحد آموزش شرکت در مرحله اول اطلاعات مورد نیاز فضای پرورش متقاضی را از ایشان اخذ نموده و پس از بررسی محل پرورش متقاضی و در مواردی پس از بازدید از محل پرورش متقاضی فرد را در خصوص نوع پرورش طیور توجیه کرده و با آموزش های کاملاً کاربردی زمینه انجام کار را فراهم می نمایند.

* تجهیزات اولیه

کارشناسان شرکت با در اختیارقرار دادن ریزترین و اصلی ترین اطلاعات و دانش فنی و انتقال تجربیات استفاده از ماشین آلات جوجه کشی، فرد متقاضی را آماده انجام کار می نمایند که این کار در بسیاری از موارد باعث صرفه جویی در هزینه ها و جلوگیری از خسارات احتمالی ناشی از بی تجربگی و نداشتن دانش فنی استفاده از ماشین های جوجه کشی توسط افراد علاقه مند می شود. چه بسیارند افرادی که به علت نداشتن آموزش و مشاوره و آشنا نبودن با نوع کار فعالیت خود را با خسارات بسیار زیادی رها کرده و علاقه و انگیزه خود را نسبت به کارهای تولیدی از دست داده اند.

* خدمات آموزشی در طول دوره جوجه کشی

کارآفرینان فعال و علاقه مندان به راه اندازی یک واحد تکثیر و پرورش طیور در حین بهره برداری از واحد راه اندازی شده با مسائل و مشکلات و بحران های متعددی روبرو خواهند شد که این عوامل ریسک فعالیت در این زمینه را برای کارآفرینان بی تجربه افزایش خواهد داد. لذا کارشناسان شرکت با ارائه جزوه ها و فیلم های آموزشی و با خدمات آنلاین خود و با پاسخگویی به سوالات احتمالی و با آموزش های کاملاً عملی متقاضیان را در رسیدن به موفقیت و سوددهی همراهی می کنند. پس از خروج جوجه ها از تخم و استقرار آنها در سالن نحوه مدیریت سالن، تغذیه، کنترل بیماری ها و خدمات مدیریتی در حوزه پرورش نیز توسط کارشناسان شرکت با آموزش های کاملاً کاربردی و عملیاتی و نه صرفاً تئوری در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

* خدمات تأمین تجهیزات و نهاده

پس از تهیه دستگاه جوجه کشی و آماده سازی واحد تکثیر و پرورش یکی از اساسی ترین دغدغه های متقاضیان تهیه انواع تخم نطفه دار به صورت انبوه و مطمئن از نظر نطفه دار بودن برای آغاز فعالیت بهره برداری می باشد. کارشناسان شرکت با تهیه و ارائه تخم نطفه دار ریسک فعالیت کارآفرینان را در زمینه انتخاب تخم نطفه دار به حداقل خود خواهند رساند. ضمناً شرکت کلیه تجهیزات مورد نیاز از قبیل: آبخوری، دانخوری، لامپ مادر، گرماساز، فن تهویه و … را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. کارشناسان شرکت با تهیه جیره های غذایی مخصوص انواع طیور و ارائه آن به متقاضیان باعث جلوگیری از هدررفت سرمایه متقاضیان جهت خرید دان با کیفیت می شوند، زیرا بسیاری از متقاضیان با خرید دان بی کیفیت از شرکت های متفرقه و با هزینه های بسیار بالاتر دوره پرورش را طولانی تر نموده و باعث سود کمتر و حتی زیان در طول دوره می شوند.

 

تنظیمات دستگاه جوجه کشی منشور پارس

پرورش مرغ بومی

دوره جامع پرورش شترمرغ

دوره جامع پرورش بلدرچین

پکیج آموزشی اصول جوجه کشی